wtorek, 20 sierpnia 2019

Alfabet MaxF1: C jak...Po "A" i "B" przyszła kolej na literę "C", C jak Civix, czat i czatomaniak- jak widać nie ma tego zbyt wiele, zatem do rzeczy...C jak...


Choinka (tor)- tor, który powstał z okazji świąt Bożego Narodzenia ponad 8 lat temu i który był pierwszym torem specjalnym jaki powstał na Maxie. Kilka razy ten tor był udostępniany na okres świąt i można było coś tam wygrać za zajęcie odpowiedniego miejsca w czasówce lub przejechanie dużej ilości okrążeń. Tor posiada dwie charakterystyczne cechy, pierwsza to taka, że przy bramie wita nas siedzący na WC Św. Mikołaj, a druga to ukryte gdzieś stanowisko serwisowe.


Civix- to jest człowiek, o którym można by napisać książkę, jest to chyba najbardziej kontrowersyjny zawodnik na maxie. Jest jak kameleon- był już bowiem Civixem_PL, Civixem_DE, Civixem_POL, po prostu Civixem i licho wie kim jeszcze, a obecnie jest Pol_Yakovem. Zbierając wszystko do kupy to 4 razy zdobywał mistrzowski tytuł 1 ligi, wygrał 27 wyścigów i 7 razy startował do wyścigu z pole position. Są to osiągnięcia Civixa_PL, bo jako Pol_Yakov takich sukcesów na chwilę obecną nie posiada, ma na koncie 11 podiów ale ani jednego zwycięstwa, mimo to zdobył dwa puchary na koniec sezonu- jeden srebrny i jeden brązowy.
Czat- rozmowa między dwoma lub wieloma userami, polegająca na przemiennym przesyłaniu wiadomości tekstowych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to miejsce, gdzie pisze się o wszystkim i o niczym, ale trzeba uważać, bo za słowa powszechnie nieakceptowalne, lub zwykły spam grozi ban (zobacz również „ban”).

Czatomaniak- ranga na maxie, stworzona na cześć DawidaRS. Jest to ranga dla osób udzielających się często na czacie, czyli dla tych, którzy spędzają więcej czasu na czacie niż na torze.
  


<< BŹródło: wikipedia, maxf1, blogi maxf1, MaxF1 News, własne, wikia.com


Źródło obrazków: Designed by freepik / Freepik, maxf1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz